aka Pilena between Riga and Paris

Ar atgriešanos. 32.nedēļas iedvesmas

 

Ir pagājis kāds krietns laiciņš kopš es atkal veicu piektdienas ierakstu savā virtuālajā dienasgrāmatā. Laukā uzlēcis jauns mēness un tas nozīmē labu sākumu. Lai cik tas būtu ticami vai nē, bet es mazliet paļaujos uz to, ka matus jāgriež, kad “pildās” un būtiskas lietas arī jāuzsāk tad kad pretī nespīd “dilst”. Reiz pat dzirdēju, ka ja vēlaties, lai ģimenē piedzimtu puika, bērniņš jāieņem naktī, kad mēness paslēpies aiz mākoņiem, bet ja gribat meitu, tad lai spīd tieši logā. Tā, protams, tāda pļāpāšana ar nelielu devu smaida, bet varat pamēģināt ja ticat… nekad jau nevar zināt.

Kādi jums plāni nedēļas nogalei? Es ļoti gribēju aizbraukt uz Latgali…tik sen, tik tikko nekad nav būts tajā galā. Man ir tāds mazais sapnis vienkārši pastaigāt pa mazpilsētas ieliņām. Kura īsti ir vistālākā vieta no Rīgas? Jāsāk meklēt karte rokā un jāatver google meklētājs, bet varbūt jāpaļaujas uz principu – iešu, kur acis rāda. Lai jums skaista un saulaina nedēļas nogale!

Nedēļas iedvesmas / *weekly inspirations:

– redz kā čaļiem galvas mirdz. / shiny heads

– ja roze būtu cilvēks. Burvīgs stailings un grims. / *if rose was a person. Beautiful styling and make-up.

– 3 mājas, kurās es varētu būt: Rey Kappe māja ASV, Vuokko Nurmesniemi māja, Louisiana muzejs Dānijā.  / *three houses you could find me living in: Ray Kappe’s house in USA, Vuokko Nurmesniemi māja, Louisiana museum in Denmark.

– kas nu kuram skapī. / *what’s in your closet.

– vakardienas sajūta. / *yesterday feeling.

– daļa no mana stila. / *part of my style.

Lai šodien skan Willy Moon:

Foto: Aiga Rēdmane žurnālam Veselība