aka Pilena between Riga and Paris

Breathe underwater

 

Beidzot arī kāda no manām vasaras nedēļas nogalēm pavadīta godam – apmeklēts mūzikas festivāls un iegūts tik daudz emociju, ka nespēju iesākt šī ieraksta pirmo teikumu. (Jau padsmito reizi pārraktsu)

 

 

Uz Liepājas Summer Sound braucu bez jebkādām ekspektācijām, drīzāk biju gatava vilties nekā sagaidīt pozitīvu lādiņu. Beigu beigās piedzīvoju vilšanos pati sevī, jo manas priekšnojautas izrādījās nepareizas. Festivāls bija izdevies un laime pilnīga, jo atklāju, ka dēls Andrejs visticamāk tomēr ies tēva pēdās, izkratīju matus pie Sky Forgers, no sirds dziedāju līdzi jaunajiem Carnival Youth un piedzīvoju laika apstāšanos Mika koncerta laikā, skanot Breathe underwater… Starpcitu, jāatzīmē, ka viņa Live Performance ir viena no labākajām kādas jebkad esmu redzējusi.

Tiekamies jau šo piektdien Positivus, kur bez Facehunter (Yvan Rodic) pulcēsies neskaitāms daudzums stilīgu, pēc mūzikas izslāpušu ļaužu. Tur būšu arī es ar savu uzticamo fotogrāfi Natāliju Golubovu, lai iemūžinātu skaistākos, ģimenēm tik draudzīgos mūzikas svētkus. See ya!

Jūsu s.

P.S. Piedodiet par anglicismiem (ja varat), bet tā ir mana mazā dienasgrāmata un ļoti gribējās šoreiz izteikties tieši tā un ne savādāk.