aka Pilena between Riga and Paris

Colorlicious kids FW 2012/13

Tikko klajā nākušas bērnu modes dizaineres Daces Sāmītes jaunākās apģērbu kolekcijas. Vienas fotosesijas ietvaros mazās modeles iejutās divos dažādos tēlos – mazās jautrās balerīnas Cherry Blossom Kids kolekcijai un nedaudz nopietnākas, ziemeļnieciskas un aristokrātiskas emocijas rosinošas Aristocrat Kids – A Royal Tale kolekcijai.

Dizainere: Dace Sāmīte

Par Colorlicious kolekciju:
Ledus kristāli, lāstekas un pūdersniegs – trīs burvīgas ziemas parādības, kurām veltīta jaunākā kolekcija. Tā radīta no kašmira, vilnas un  zīda diegiem, kas mazajām valkātājām pucēšanās procesu padara īpaši tīkamu un siltu. Apģērbi izšūti ar mežģīnēm un pērlēm.

Par Cherry Blossom kolekciju: Zīmola jaunākā kolekcijas nosaukums – La petite ballerine,  domāta mazām meitenēm kurām patīk sapņot un rotaļāties, ikdienu padarot viegli gaisīgu, mazliet pasakainu un noteikti jautrāku. Tā ir maza Leijputrija katru dienu, varavīksne un debesmannā. Tilla svārki ražoti no kokvilnas un viskozes trikotāžas oderēm, padarot tos īpaši ērtus valkāšanai, lai tie netraucētu mazām balerīnām pilnībā nodoties pasakai.

Interesanti: Zīmola kolekcijas fotosesiju laikā, matu krāsošanai izmantots krīts, apēsti un nogaršoti 24 donati, sasmalcinātas 156 A4 formāta krāsainā papīra loksnes, izliets 1 litrs piena. Stils: Santa Bindemane. Fotogrāfe: Aiga Rēdmane. Modeļi: Aleksandra, Mia un Maija.

Cena: Ļoti dažādas, atkarībā no veikalu uzcenojumiem.

Kur nopirkt: Modes konceptveikalos Taste Latvia un Klase.

WEB: www.cherryblossom-kids.com