aka Pilena between Riga and Paris

Aristocrat Kids SS 2014

 

 

 

Viens no šī brīža populārākajiem Latvijas bērnu apģērbu zīmoliem Aristocrat Kids, pēc nelielas radošās pauzes atgriežas ar jaunu sparu un apņēmību iekarot kā vietējo tā ārzemju tirgu. Dace Zvirbule nav tikko iekāpusi dizaineres kurpēs, bet ceļu uz mūsu mazo princešu skapjiem bruģējusi jau vismaz 5 gadus. Mammas, jūs taču atceraties pirmos Kalnciemielas tirdziņus, kuros Dace visus žilbināja ar simpātisku smaidu, grezniem meiteņu tērpiem un tilla svārkiem?! Tagad dizainere Kalnciemeielā vairs nav sastopama, drīzāk prestižajās modes izstādēs Parīzē, Florencē un Maskavā. Ko te piebilst? Iepazīstieties ar Aristocrat Kids zīmola profilu un viņu jauno pavasara/vasaras 2014 kolekciju Majestic Summer.

Zīmols: Aristocrat Kids – A royal tale
Kopš: 2009.gada
Valsts: Latvija
Dizaineri un zīmola radītāji: Dace Zvirbule
Ideja: Izveidot ko daudz vairāk kā kvalitatīvu bērnu apģērbu. Radīt pasaku un iesaistīt tajā kā vecākus, tā arī bērnus. Zīmola pamatā ir pasaka par mazu princesi, kura meklē kādu kas varētu uzšūt viņas sapņu kleitu…tieši tādu kā reiz izsapņota; tādu, kas pat karaļnama skroderim nav bijis pa spēkam. Kādu rītu mostoties, meitene atrod savu sapņu kleitu skaisti noliktu uz gultas. Viņai nebija ne mazākās nojausmas kurš darinājis šo viņas sapņu kleitu un kam par to pateikties. Līdz kādu vakaru viņa pilī sadzirdēja vieglu mūziku,čaboņu un rosību, kas aizveda līdz mazām, slepenām durtiņām. Paverot tās…viņas acīm pavērās pavisam cita pasaule – mazas zelta šujmašīnas, sudraba adatas, cukurvate un krāsaini audumi. Brīnumdarbnīca kurā darbojas dažnedažādākie dzīvnieki – krāšņi putni, burbuļrozā flamingo, prātīgā žirafe, laiskais lācis un daudzi citi… Šie ir Aristocrat Kids kolekciju varoņi – tie darina pasakainos tērpus un piešķir katram no apģērbiem daļu burvības.
Jaunā kolekcija: SS2014 Majestic Summer (Majestātiskā Vasara). Kolekcija sastāv no divām daļām- no izteikti karaliskas (piena balti 5 dažādu veidu zīda audumi, kokvilnas/zīda batists un delikāta mežģīne), stāsts pr mazām princesēm, pili un brīnumiem. Otra daļa ir jaunums mūsu kolekcijās – mūsu pašu veidotās apdrukas audumiem! Šī daļa ir ļoti koša, piesātināta, garšīga. Zinām, ka ne visām mazām jaunkundzēm ir aktuālas tikai kleitas, tāpēc šajā kolekcijā manīsiet arī vairākus variantus biksēm un legingiem. Kolekcijā iekļauti mazi aksesuāri – apkaklītes, apmetņi ko arī mammas un lielās māsas var pielāgot savā garderobē.
Audumi: zīds, kokvilna, kokvlina/zīds, apdrukātie materiāli.
Cik vienības kolekcijā: 73
Iedvesma: Mani ļoti iedvesmo dažādi interjeri. Šīs kolekcijas tapšanas periodā pie manis nonāca Carolyn Westhbrook interjera dizaina grāmata Through the French Door. Manuprāt tieši dažādi interjeri un vietas mums paver durvis uz izsapņošanu par to kā būtu ja būtu un ļauj detalizēti izjust atmosfēru, līdz ar to, neatņemama sastāvdaļa ir arī izsapņoto personāžu apģērbi un aksesuāri.
Nākotnes plāni: Man labāk patīk dalīties ar jau realizētiem sasniegumiem.
Labākā mācība radīšanas procesā: Pacietība, tāpat kā ar bērniem un skaidra doma, vadlīnija kurai neļaut slīdēt augstāk vai zemāk. Mums jau visiem dod to, ko mēs prasām, bet ja svārstamies savās prasībās, tad Devējs apjūk un nesaprot ko no viņa prasa.
Kur iegādāties: Taste Latvia veikali Galerijā Centrs un būs pieejams vēl topošajā veikalā t/c Spice, modes veikals Klase, Paviljons, www.creativelatvia.com
Web: www.colorliciouskids.com

Style: Santa Bindemane
Foto: Aiga Rēdmane