aka Pilena between Riga and Paris

Ēnu dienas Kids Gazette studijā

 

Kad pirms mēneša Ēnu dienas ietvaros pieteicās pirmā meitene, nevarēju iedomāties, ka šī diena izvērtīsies tik notikumiem bagāta. Šajā gadā nedevāmies ikdienas darbos, bet gan palikām uz vietas Kids Gazette studijā, jo man šķita būtiski parādīt meitenēm, kā top stila materiāls modes lapām. Savukārt par galveno uzdevumu izvirzīju meiteņu motivēšanu dzīvē sasniegt tieši to, ko viņas visvairāk vēlas.

 

 

Kādai sapnis ir kļūt par interjera dizaineri, citai par topmodeli, bet vēl kādai vadīt pasaules prestižāko modes žurnālu Vogue. Viss ir iespējams, tikai precīzi jāzina, ko vēlies un jāspēj sava vēlme noformulēt. Par to arī runājām dienas pirmajā daļā.

 

 

 

 

Otrā ēnu dienas daļa saistījās ar praktiskiem uzdevumiem, proti iejusties modeļu un stilistu lomās, veidojot stailingu kādai citai meitenei, kā arī kompozīciju izstrāde. Ar nelielu palīdzību jaunietes tika galā lieliski.

 

 

 

 

 

Paldies arī fotogrāfei Natālijai Golubovai par bildēm un būtiskiem informatīviem papildinājumiem, kurus jācer Paula, Zanda, Arta, Beāte, Elza, Patrīcija, Katrīna un Linda lika aiz auss.

 

Meiteņu idejas par sev piemērotāko ielu modi:

Paula

 

Elza

 

Patrīcija

 

Beāte

 

Arta

 

Katrīna

 

Linda

 

Zanda

 

Mans piedāvātais stila variants jaunietēm.

 

Apģērbi no t/c Spice veikaliem Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gerry Weber, Aldo, Promod, Lindex, Nolo, Parfois, Zara. Plašāk par katras meitenes izvēlētajām lietām turpmākajās nedēļās t/c Spice oficiālajā dzīvesstila blogā www.spice.lv

Man pašai mugurā bikses American Apparel, josta Gucci, apavi Massimo Dutti, tops Lindex.