aka Pilena between Riga and Paris

Kids Gazette Ziemas balle 2012 I daļa

Snieg sniegs, ļaudis stāv sastrēgumos, bet Paviljonā skan Ziemassvētku mūzika, top cukurvate un bērni ierodas uz Kids Gazette Ziemas balli. Šoreiz galvenie viesi bija tieši mūsu mazuļi – puikas un meitenes visdažādākajos vecumos, bet mammas un tēti tikai viņu pavadoņi. Un tā arī bija domāts…

Trīs stundu garumā par izklaidēm rūpējās burvīgās Alise no Brīnumzemes un Leļļu meitene, kuras nenogurušas zīmēja, līmēja un bija vienreizējas rotaļu biedrenes. Savukārt ap lielo Candy King konfekšu galdu spietoja kā lieli tā mazi, instagrammējot leiputrijas gaisotni. Pēc mana uzsaukuma Māris Mihelsons sarkaniem vaigiem grieza cukurvati, Annija – meitene ar zelta rokām rūpējās par svētku mielastu, bet es pateicos ikvienam, kas bija pagodinājis ar savu klātbūtni.

Mode šoreiz nebija tikai uz skatuves. Mēs bērnus ieģērbām latviešu bērnu modes zīmolu apģērbos un palaidām rotaļu laukumā.

Annija rūpējās par mielastu.

Ciemos ieradusies arī žurnāla Pastaiga modes redaktore Anita Sedliņa.

Vienmēr smaidīgā t/c Spice mārketinga daļas vadītāja Kadrija Sproģe.

Kids Gazette online veikla kūrētāja Elīna ar meitām.

Žurnāla DEKO galvenā māksliniece un zīmola ZAI saimniece Madara Krieviņa.

Leny Tomy Factory viena no dizainerēm Krista Preisa (pa kreisi) ar auklīti un bērniem.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Andžāne ar savu mazo princesi.

Grāmatu Karuseļa īpašniece Elīna Purlāce.

Adrianam apģērbs no Kristas Tabakas jaunās kolekcijas.

Miai blūze no Paade Mode, bet svārki no Colorlicious Kids.

Keitai apģērbs no Kristas Tabakas kolekcijas.

Joannai apģērbs no Marie Antoinette inspired Christmas.

Kopā ar aktrisi un fotogrāfi Dagmāru Leganti.

Krāšņie viesi  – radošā personība Inese Apsīte ar svītu.

Kafejnīcas Bonēra dvēsele Grēta Gorjučko (pa kreisi) ar draudzeni Eviju un bērniem.

Dūla Katrīna Puriņa (pa kreisi) un Mimi Galery saimniece Aija Raiba (pa labi).

 

Tā kā vakara gaitā man tika uzdoti neskaitāmi dažādi jautājumi gan par norises vietu, gan gardumiem, tad te nu es ierodos pie jums un atbildu uz populārākajiem no tiem:

Ko mēs tieši svinam?
Ļoti labs jautājums! Nozīmē, ka ne visi bija rūpīgi lasījuši ielūgumu, pievēršot uzmanību vien vietai un laikam kur jāierodas uz balli. Tātad, protams, svinībām vienmēr vajadzīgs iemesls, un tas nu šoreiz bija Kids Gazette pāriešana no bloga uz patstāvīgu mājaslapu. Bet tā ir arī otrā gada tradīciju, kas domājams varētu piedzīvot savu trešo gadadienu.

Ko var nopirkt Paviljonā?
Tas ir latviešu modes konceptveikals ar ļoti plašu bērnu apģērbu un aksesuāru klāstu. Kids Gazette ballē gan akcents tika likts uz 3 latviešu bērnu modes zīmoliem – Colorlicious Kids, Paade Mode, Kristas Tabakas kolekciju un šo to arī no manis pašas radītajiem tērpiem. Turpinot pagājušā gada tradīciju personīgo kolekciju dēvēju par Marie Antoinette inspired Christmas collection, kur katrs tēls iemieso kādu pasaku būtni. Drīzumā nopērkams kādā no Rīgas veikaliņiem un kopējā tērpa (tops, svārki/bikses un apmetnis) cena būs ap Ls 20.

Kur tu ņēmi tik daudz konfekšu?
Mums tās uzdāvināja veikals Prisma un Candy King.

Kā sauc meitenes, kuras izklaidēja bērnus?
Tās ir burvīgas bērnu pasākumu vadītājas no Rūķu Namiņa, kuras spēj iejusties visdažādākajās lomās. Viņas esmu aicinājusi palīgos jau divas reizes (viena no tām bija meitas vārda diena) un esmu sajūsmā par viņu atraktīvo un ne muļķīgo vadīšanas stilu. Vairāk varat apskatīt www.sapnurukis.lv

Kas tie bija par kartona namiņiem?
Arī tos mums uzdāvināja jaukie Tiny House. Vairāk par viņiem lasi www.tinyhouse.lv

Kur nopirkt rozā eglītes?
Tās atrodamas veikalā The Pier t/c Spice.

Kā pagatavot Cake Pops?
Tās ir baltās šokolādes bumbas uz kociņa, kur iekšā biskvīts. RECEPTE: Pagatavo biskvītu (3 olas, 3 karotes miltu, 3 karotes cukura). Atsevišķā traukā sajauc olas dzeltenumus ar cukuru, pievieno izsijātus miltus, pēcāk iecilā saputotu olas baltumu. Izklāj uz cepamās pannas. Cep kamēr zeltaini brūns un iebakstot ar koka irbulīti mīkla nepielīp. Biskvītu atdzesē un sablenderē smalkās drupačās. Klāt liek Kāruma klasisko svaigo sieru, lai masa turētos kopā. Veido bumbiņas. Tās iemērc karstā šokolādē vai glazūrā. Dekorē pēc izvēles.

Kā pagatavot Raw trifeles?
Brūnas bumbiņas ar sezama sēklām / kokosriekstu skaidiņām / grauzdētiem zemesriekstiem. RECEPTE: Lai pagatavotu 100 šādas bumbiņas būs nepieciešams 1 kg dateles bez kauliņa, 1 kg mandeles, 2 glāzes eko zaļo griķu (Rimi latviešu eko stendā). Uz nakti iemērc griķus, mandeles sīki sablenderē, bet dateles sablenderē vienmērīgā masā. Visu sajauc kopā un veido bumbiņas. Varat iejaukt iekšā žāvētus augļus, džervenes vai godži ogas.

Kas jauns gaidāms Kids Gazette sakarā?
Mēs pagaidām vēlamies skaisti noslēgt gadu un no nākošā 2013. gada prezentēt jums jaunas skaistas sadaļas. Joprojām turpinam strādāt pie angliskās versijas un interneta veikala. Būs kāds pārsteigums arī gada nogalē, bet par to mazliet vēlāk.

Kā tu tiec ar visu galā?
Ne vienmēr tieku, bet cenšos būt pieejama un sasniedzama ikvienam savam lasītājam. Tādēļ bieži vien liels atbalsts ir dzīvesbiedrs, bērnudārza audzinātājas, auklīte Tamāra, Lūcijas tante un mana mamma, jo mēdzu strādāt arī brīvdienās. Tas gan ir izskaužams paradums.

Kur tu pirki savus svārkus?
Tie ir šūti.

Foto Natālija Golubova, www.photoblu.se