aka Pilena between Riga and Paris

Latviešu zīmola Paade Mode izteiksmīgais iznāciens

 

Jau ziņojām par Beļģijas galvaspilsētā aizvadīto bērnu modes nedēļu Little Fashion Week, kurā zīmoli no Eiropas valstīm prezentēja savas jaunākās kolekcijas modes un dizaina jomā. Negribu šoreiz būt, suns, kurš pats sev ceļ asti, tomēr nevaru noklusēt mūsu Latvijas zīmola Paade Mode veiksmīgo startu izstādē.

 

 

 

 

Lai gan Little Fashion Week norisinājās pirmo gadu, un apmeklētāju skaits bija relatīvi mazs, tas nemazināja mūsu prieku par izstādi, jo tā bija glīti noformēta, pārdomāta un guva plašu rezonansi sociālajos tīklos un medijos.

 

Backstage.

 

Latviešu Paade Mode bija viens no favorītiem, kuriem izstādes rezultātā izdevās iegūt jaunus klientus un fanus. Es nemelošu ja teikšu, ka pēc katras skates Paade Mode stendā interesenti stāvēja rindā, bet Eiropā atzītā dizainere Caroline Bosmans sacīja: “Wow, es nespēju noticēt – šie adījumi uz bērniem izskatās vēl labāk kā uz pakaramajiem. Ļoti skaisti. Man tiešām patīk jūsu zīmols! ” Paldies tev Caroline! Mēs ļoti novērtējam tavu viedokli.

 

 

Ļoti atraktīvais mazais modelis Vadims, kurš kā izrādās filmējies kopā ar Ričardu Gīru. Jā, jā to pašu!

Lūk arī video:

(Piedodiet par šo atkāpi. Es nenoturējos.)

 

 

 

Es šoreiz pavadīju Paadi Modi kā galvenā stiliste.

 

 

 

Dizainere un zīmola vadītāja Linda Raituma.

 

 

Tāpat Paadei šī bija pirmā reize, kad tērpi tika demonstrēti uz mēles. Vadītāja Linda Raituma neslēpa savu saviļņojumu un apmeklētājus iedvesmoja ar pozitīvi draudzīgo attieksmi un sirsnīgo smaidu.

PAADE MODE LOOKS speciāli Little Fashion Week. Stils un foto: Santa Bindemane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Kids Gazette