aka Pilena between Riga and Paris

Los Angeles day 1

 

Oktobrī biju pazudusi tulkojumā… piedodiet Amerikā, vai precīzāk Los Angeles un New York. Tā nudien ir cita pasaule – katrai no pilsētām ir sava vibrācija. Kamēr Los Angeles ir relaksēta ar skaistām pludmalēm, mana sirds tomēr pieder New York. Bet par visu pēc kārtas…

 

Nekad nebiju bijusi tālāk par Eiropu, tāpēc Amerika un pat pats transporta veids man bija liels pārsteigums. Lidojuma laikā noskatījos 4 lieliskas filmas.

 

Un ko jūs lasāt lidmašīnā?

 

Mēs apmetāmies Downtown, kur pirms desmit gadiem atrasties nebija visai patīkami, tomēr mūsdienās situācija esot mainījusies. Otrreiz gan noteikti izvēlētos Venice. Tomēr Downtow noteikti ir vieta, kuru apskatīt, jo arhitektūra vecajā centrā ir lieliska. Starpcitu, viesnīcā, kurā apmetāmies, tālajos 30mitajos norisinājusies Oskaru ceremonija – Millennium Biltmore.

 

Los Angeles noteikti ir pilsēta, kurā bez auto neiztikt. Sabiedriskais transports tomēr nav “līmenī”.

 

Kā jau tūristi pirmajā dienā brokastīs devāmies uz vietu, ko ieteica viesnīcas administratore. Un jāatzīst: “Par laimi!” Jo dabūju tieši to, ko vēlējos. Brokastis amerikāņu gaumē. Lai gan pati lēmu par labi fajitām un augļiem, pie blakus galdiņiem novēroju 10 cm augstus pankūku kalnus ar putukrējumu, kļavu sīrupu un pūdercukuru.

 

Lūk arī ēdienkarte.

 

 

Man mugurā ādas jaka Zara, džemperis Pull&Bear, krekls Berluti, legingi H&M, apavi Tods.

 

 

 

 

Oriģināls.

 

Viens no maniem Must See Amerikā bija pārtikas lielveikals. Wow! Tur patiešām viss ir LIELS. Te es ar lielām kečupa pudelēm.

 

 

 

 

 

 

Ļoti skaistas alus etiķetes. Žēl, ka nekolekcionēju.

 

 

Iz dis čīz? And dis? Dis iz also čīz? Remember Borātu?? Tas nebija izdomāts.

 

 

 

 

 

Holivudas bulvāris un vietējās Barbijas.

 

Skats caur binokli no Holivudas bulvāra.

 

Nudien, ja neesat kaislīgs Holivudas fans – zvaigžņu aleju varat izlaist. Nekas īpašs, bet Čakam Norisam paiet garām tomēr nevarēju.

 

Arī šīm leģendām nav ne vainas.

 

Turpat, pastaigājoties pa Holivudas bulvāri pamanām pilnīgu “sviestu”. Aprakstu precīzi: japāņu kristieši dzied, sauc saukļus un krīt ceļos, kamēr viņiem piedejo Mikijs un Minnija. Welcome to Hollywood!

 

 

Atpakaļ Downtown.

 

 

Getsby laiks dzīvajā.

 

 

 

Neba ceļojumā devos kā parasts tūrists. Es pavadīju savu vīru Amerikas tūrē (kopā nospēlēti 5 koncerti). Vai nav romantiski?

 

 

Un turpat arī grupa Instrumenti.

 

 

 

 

 

 

 

Prāta Vētra Amerikā!

Fotogrāfijas tapušas izmantojot fotoaparātu Samsung NX300 kā arī Samsung Fisheye objektīvu. Esmu dikti pateicīga Samsung par šo iespēju, jo lai gan no sava iPhone nešķiros ne mirkli, ir lietas un vietas, kur fotoaparāts tomēr ir pārāks.

Labs ir, lai noslēgumā iet jociņš: Dienas produkts – liels gurķis! Žetons izgudrotājam par asprātību!