aka Pilena between Riga and Paris

Los Angeles day 2

 

Par Los Angeles man nav nekādu īpašo norāžu, bet ja nu tomēr gadās nokļūt rietumu krastā, tad bez Holivudas burtiem un glīta šopinga Farmers market neiztikt. Atšķirībā no Ņujorkas mani gan mazliet fascinē nelielais cilvēku daudzums ielās, jo ļaudis šeit pārvietojas ar automobīļiem… un tas ir labi, jo varu izstaigāties pēc sirds patikas.

 

 

 

 

Farmers market nav nekāds jaunievedums vai vieta, kura radusies nekurienē… vietējo saimniecību tirdziņš un kafejnīcas vienā no Los Angeles rajoniem pastāv jau vairāk kā pusi gadsimta.

 

 

Man mugurā šorti un džemperis H&M, apavi Tods.

 

 

 

 

 

 

Un šie ir tie plašie bulvāri par kuriem sajūsminos. Ideāli piemēroti skeitošanai.

 

 

 

 

Vakarpusē kāpu vietējā autobusā un devos La Brea virzienā, kur atrodas viens no leģendārajiem teātriem El Rey. Nevarēju laist garām iespēju klātienē vērot manas iemīļotās dziedātājas Lou Doillon uzstāšanos. Nekad, nekad, nekad Parīzē man nebūtu bijusi iespēja stāvēt pirmajā rindā pie skatuves… bet ASV Džeinas Birkinas meita vēl nav tik slavena un tieši tā izrādījās mana veiksme.

 

Liels pārsteigums bija iesildītāju grupa četru puišu sastāvā Chateau Marmont no Parīzes. Wow!

 

Un lūk pati Lou Doillon! Gluži tāpat kā smaržas atsauc atmiņā notikumus, arī viņas mūzika bijusi ar mani šo gadu un viss… skaistais, mīlestības pilnais, lielais, cerības ir katrā dziesmas ICU notī. Stāvēju un raudāju, kad viņa izpildīja šo dziesmu. Gan jau meitenes mani sapratīs. (smaidu)

 

Fotogrāfijas uzņemtas izmantojot kameru Samsung NX300.