aka Pilena between Riga and Paris

Ne bērns, ne pieaugušais…Esi sveicināts pusaudžu vecumā!

 

Ja jūsu ģimenē bērni sasnieguši pusaudžu vecumu, un raizes sagādā apģērbu izvēle, tad šis nelielais ieraksts domāts tieši jums. Nevaru spriest par zēniem, jo esmu uzaugusi meiteņu sabiedrībā, kur aktuāla tēma bija pirmā krūštura izvēle un pirmās augstpapēžu kurpes, tomēr šobrīd draugu lokā nereti tiek lūgts padoms pusaudžiem piemērotāko veikalu izvēlē. Manuprāt, veikali, kas domāti jauniešiem nemētājas uz katra stūra, tādēļ tieši šī sabiedrības daļa, kura tikko varētu atvadīties no bērnišķīgajiem apģērbiem tiek iedzīti stūrī.

Manuprāt, veikali, kas domāti jauniešiem nemētājas uz katra stūra, tādēļ tieši šī sabiedrības daļa, kura tikko varētu atvadīties no bērnišķīgajiem apģērbiem tiek iedzīti stūrī. Latvijā nezinu nevienu apģērbu zīmolu, kurš specializētos pusaudžu modē un arī straptautiskajā tirgū tas ir retums, bet lūk pēdējā gada laikā esmu netieši saskārusies ar dažiem zīmoliem, kuru piedāvājums ir pievilcīgs un gana plašs.

Bonarium. Apģērbu zīmols, kurš radies Parīzē domāts tikai zēniem vecumā no 11-18 gadiem. Klasisks ikdienas stils, ieturēts labākajās Rietumeiropas tradīcijās.

Web: www.bonarium.com

 

 

Soeur. Šim zīmolam raksturīgs īsts franču jauno meiteņu stils. Un ne velti, jo tā autores ir divas māsas Angelique un Domitille (viena no BonTon radītājām un attīstītājām). Apģērbs paredzēts meitenēm vecumā no 10-18 gadiem.

Web: www.soeur-online.fr

 

Sprout by Gro. Dāņu zīmols, kurš izceļas ar Skandināvijas reģionam raksturīgu minimālismu un pastelīgu toņu gammu. Dizaineres piedāvātajos tērpos priekšplānā izvirzās personība, jo apģērbi nav ne pārlieku sievišķīgi nedz bērnišķīgi. Ideālais balanss, lai meitene pārejas vecumā piedzīvotu skaisto transformāciju bez uzmācīgu detaļu klātbūtnes.

Web: www.grocompany.dk