aka Pilena between Riga and Paris

Paade Mode SS14

 

Latviešu bērnu modes zīmols Paade Mode nesen Parīzē prezentējuši savu nākamā gada pavasara/vasaras kolekciju “Svētdienas rīts”. Kā atzīst dizainere un zīmola vadītāja Linda Raituma, tas ir viņas bērnības sapnis, kas nu iemūžināts fotogrāfes Aigas Rēdmanes un stilistes Santas Bindemanes Mihelsones uzburtajā fotostāstā.

Man Paade Mode ir gluži kā bērns, jo esmu bijusi klāt kopš zīmola dzimšanas. Nekas nerada lielāku prieku kā nojausma par veiksmīgu virzību un attīstību. Droši varu teikt, ka ar Lindas neatlaidību un mazliet veiksmes šis ir viens no Latvijas veiksmīgākajiem produktiem, kuram paredzu lielu nākotni.

Kolekcija veidota pasteļtoņos, izmantojot lielākoties lina audumus, atsevišķi modeļi pieejami arī no kokvilnas. Apģērbi paredzēti bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 8 gadiem (pieejami arī lielāki izmēri). Kā veiksmīgākie eksmplāri  – “karalienes” kleita ar kuplinātu apakšdaļu, meiteņu kombinezoni, un sportiska stila jakas (bomber jacket). Zēniem burvīgas lina žaketes ar divrindu pogājumu. Ļoti aktuāla ir vēsākam laikam paredzētā parka, kas būs nopērkama arī ar speciālu izšuvumu, kura autore ir māksliniece Edīte Ķirse. Bez apģērbiem, pieejami arī dažādi aksesuāri – šalles, kuras sienasmas skaistos tauriņos, lakati, kabatlakati žaketēm un lina tauriņi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Aiga Rēdmane

Stils: Santa Bindemane Mihelsone

Vide: Arhitekta Modra Ģelža projektētā vasarnīca Saulkrastos

Web: www.paade.lv