aka Pilena between Riga and Paris

Playtime Paris 2013 rudens/ziema

Apmeklējot dažādas bērnu modes izstādes, izvērtējot to plusus un mīnusus, jāatzīst, ka Playtime Paris tomēr ir viena no labākajām. Arī šogad,dalībnieku skaits bija rekordliels, ar pārstāvjiem no visdažādākajām pasaules valstīm.

Īpaši aktīvi izstādē piedalās mājinieki francūži (vienkāršs, bet izsmalcināts stils), skandināvu zīmoli (izceļas ar apdrukātas trikotāžas izstrādājumiem) un viesi no Japānas (krāsaini ar interesantiem piegriezumiem), bet jāuzteic arī dalībnieki no Latvijas – Leny Tomy Factory un Hebe. Tāpat izstādē ierīkotas jaunāko modes tendenču zonas jeb trend space kā arī bērnu radošās darbnīcas. Playtime Paris uz pārējo fona izceļas ar izcilu iekārtojumu un dizainu, labu organizētību un ērtu  piekļuvi norises vietai.

Milzīgs prieks bija satikt jauko Deboru no bloga Kickcan & Conkers (pēdējā bildē) un apburošo Barbaru no Soft Gallery. Blogošana ir vienreizēja lieta, jo iepazītie cilvēki ir milzu vērtība.

Šodien un turpmākajās dienās Kids Gazette ietvaros iepazīstināšu gan ar Playtime jaunatklājumiem, gan aktuālajām tendencēm bērnu modes jomā.

Foto Inga Kundziņa