aka Pilena between Riga and Paris

Paris

Blogi, kur smelties iedvesmu pirms dodaties uz Parīzi

Tā kā daudzi no jums pēc Kids Gazette ierakstiem sataisījušies uz Parīzi, tad mans pienākums ir visas savas pērles publicēt pēc iespējas ātrāk. Šoreiz īsi par mājaslapām, kuras palīdzēs jums iepazīt skaisto, apburošo, viesmīlīgo un vienmēr pārsteigumu pilno pilsētu no dažādu cilvēku skatupunktiem un pieredzēm. Paņemiet no katra to, kas vislabāk noderēs, esiet atvērti piedāvājumiem un bieži sakiet: “Jā!”. Bon voyage!

Do it in Paris
Šo mājslapu izmalu krustu šķērsu, kad uz Parīzi devos pirmo reizi. Noderēs vietējo ieteikumi, apraksti par jaunākajām ēstuvēm un modīgākajām vietām.
Valodas: FR un EN
Web: www.doitinparis.com


Vogue Weekend guide in Paris

Īstas fashionistas noteikti apskata šo lapu, jo vietas, kuras apraksta franču Vogue redakcija, ir galamērķi uz kuriem dodās tā brīža modīgākie parīzieši. Starp daudzām nederīgām un ļoti komerciālām adresēm, noteikti atradīsiet, ko sev piemērotu. Viņi piedāvā Parīzi iepazīt arī no pavisam cita rakursa, piemēram, šaurajās Marē ielās atrast Ņujorku vai Germain bulvārī lūkoties pēc labākajiem itāļu vīna bāriem.
Valodas: FR un EN
Web: www.vogue.fr

HIP Paris blog
Blogu veido vairāki autori, kuri pārzina savu pilsētu un visdraudzīgākajā veidā to prot pasniegt arī lasītājiem. Nebeidzami ikdienas atradumi un iedvesmojoši ieraksti, kuri varbūt ne vienmēr varēs praktiski noderēt, bet iedvesmot gan.
Valodas: EN
Web: www.hipparis.com


Paris by appointment only

Ja kādreiz esat iedomājušies, ka varētu pārcelties uz Parīzi, tad ar bloga autori būsiet uz viena viļņa. Pirms desmit gadiem viņa no Bruklinas pārcēlās uz Parīzi, teiksim tā… lai pamēģinātu. Un viņai izdevās, bet kopš tās dienas Zeva Bellel katru dienu meklē to īpašo, savu Parīzi.
Valodas: EN
Web: www.parisbao.com


Elizabeth street Mom

Lieliska mājaslapa, kur smelties vietējo mammu idejas par dažādiem Parīzes rajoniem. Katra no mammām apraksta savas mīļākās vietas pilsētā – dod padomus, kur iepirkties, kā atpūsties, vienvārd sakot, dalās ar vērtīgām adresēm un atradumeim.
Valodas: EN
Web: www.elizabethstreet.com


Babyccino Kids

Mammas Emīlijas pieredze Parīzē. Viņa dalās ar visu, kas ikdienā šķiet svarīgs – mode, vietas, receptes, bērnu kafejnīcas, ceļveži un pat ļoti prakstiski padomi.
Valodas: ENG
Web: www.babyccinokids.com