aka Pilena between Riga and Paris

Paris

Vogue Paris redakcija iesaka

Lai gan oktobra modes žurnāla Vogue Paris bērniem veltītais pielikums jau palaists garām, varam ielūkoties Parīzes must-see adresēs, kuras par labām atzinuši prestižā izdevuma darbinieki.

Kļūsti par mākslinieku
Le musée des Arts Décoratifs piedāvā ne vien apskatīt mākslas darbus, bet arī piedalīties dažādās rdošās darbnīcās. Paredzēts bērniem vecumā no četriem gadiem. Muzeja telpās iespējams sarīkot arī dzimšanas dienas ballīti.
Adrese: 107 rue de Rivoli 75001 Paris
Web: www.lesartsdecoratifs.fr

Aktīva atpūta
YogainParis ir vieta Parīzē, kur paši mazākie – bērni vecumā no 5-8 gadiem, tiek iepazīstināti ar jogu. Nodarbības iespējamas arī angļu valodā.
Adrese: 36 rue des Saules 75018 Paris
Web: www.yogainparis.com

Saldu miedziņu
Pois Plume mazais boutique stila veikaliņš labi raksturo mazo parīziešu stilu – bez liekas greznības, bet par kvalitāti ir jāmaksā. Vogue redakcija šajā vietā iesaka iegādāties pidžammas un koka rotaļlietas.
Adrese:  71 rue d’Argout 75002 Paris
Web: www.poisplume.com

Dodoties ciemos
Bonton ir viens no labākajiem Parīzes veikaliem, kurā var atrast dažādus niekus, ballīšu noformējumus, interjera lietas, grāmatas un pat apģērbus.
Adrese: 5 Boulevard des Filles du Calvaire 75003 Paris.
Web: www.bonton.fr

Glīta frizūra
Simon Coiffeur frizētavā, meistarīgi amata pratēji nogriezīs un ieveidos matus jūsu mazajiem blondīniem, rudmatēm vai brunetiem. Bet varbūt arī paši tiksiet pie jaunas frizūras.
Adrese: 16 Rue Vavin 75006 Paris

Plašāks Vogue redakcijas saraksts atrodams ŠEIT.