aka Pilena between Riga and Paris

WGSN nosauc Kids Gazette kā vienu no Top 10 bērnu modes blogiem

 

Starptautiskais modes tirgus tendenču analizētājs WGSN, paziņojis savu 2014.gada Top 10 bērnu modes blogu sarakstu, kuri iedvesmo un ietekmē bērnu modi pasaulē. Latviešu un nu jau arī starptautiskais blogs Kids Gazette iekļauts svarīgāko blogu sarakstā. Mēs no sirds pateicamies un priecājamies!

Jāatzīst, ka man kā bloga redaktorei ir milzīgs gandarījums, jo pierādījies tas, ko vienmēr uzsveru intervijās un diskusijās: ja darīsiet kaut ko no sirds, ar pilnu atdevi, nežēlojot savu brīvo laiku un resursus, negaidot tūlītēju peļņu – atzinība pie jums atnāks pati. Man šī iekļaušana Top 10 labāko sarakstā bija milzīgs pārsteigums, jo apskatot kolēģu blogus kā Babiekins, La Petit Mag, Estelle NYC, saproti, ka esam izgājuši starptautiskajā tirgū.

Un patiesi, šajā gadā blogs Kids Gazette sācis darboties arī angļu versijā ar atšķirīgu saturu. To vada divu bērnu māmiņa, māksliniece Edīte Ķirse. Kā arī esam pieasistījuši projektu daļas vadītāju, kas turpmāk nodarbosies ar pasākumu atbalstu un piesasti, sadarbībām un reklāmas projektiem.

Kids Gazette tic, ka visa pamatā ir komandas darbs, savstarpēja sapratne un mīlestība pret mūsu lasītājiem.

PALDIES!

Galvenā redaktore, Santa Bindemane

Starptautiskā redaktore, Edīte Ķirse

Projektu vadītāja, Liene Pālena

APSVEICAM ARĪ MŪSU KOLĒĢUS

Little Gatherer

Minor De:tales

La Petit Mag

Estelle NYC

Babiekins Mag

Mini Magpie

Lil Snob

Il Mondo di Ingrid

Just by Manon

Plakātā izmantotā bilde no latviešu modes zīmola Paade Mode ss14 kolekcijas. Paldies Lindai, ka paziņoji mums šos jaunumus!